Ми й далі цікавимося у провідних косметологів, стоматологів та педіатрів щодо різних міфів про гігієну та догляд за собою. Дізнаймося #начистоту: що правда, а що ні?
Наступного нашого експерта бояться навіть деякі дорослі – це стоматолог Назар Шевців.

Міф 1: Відвідувати стоматолога потрібно щопівроку

Відвідування стоматолога раз на півроку дає вам повне очищення зубів від твердого зубного нальоту, що не видалився власноруч та накопичився за цей час, а також виявлення початкових стадій карієсу, для лікування яких достатньо ремінералізуючої терапії. Це значно знизить кровоточивість та запалення ясен, зміцнить зуби, але без щоденної індивідуальної гігієни такі відвідини не даватимуть тривалого результату.

Міф 2: Білі зуби – здорові зуби

Не всі білі зуби – це здорові зуби. Молочно-білі зуби можуть бути проявом хронічних захворювань, недостатньої мінералізації тканин зуба, що проявляється їх чутливістю. Колір зубів залежить від багатьох чинників, таких як спадковість, паління, кава, деякі антибіотики, хронічні захворювання.

Міф 3: Чистити зуби потрібно після кожного прийому їжі

Це принесе більше шкоди, ніж користі. Достатньо чистити зуби вранці та ввечері, а після кожного прийому їжі – прополіскувати водою.

Міф 4: Чистити зуби вранці потрібно до сніданку

Правильніше буде сполоснути порожнину рота водою до сніданку. Цим ви позбудетесь накопичених за ніч мікробів, а також очистите смакові рецептори, що допоможе отримати повні смакові відчуття під час їжі :) А вже через 20-30 хвилин після сніданку провести індивідуальну чистку зубів.

Міф 5: У клік-паличці для зубів Манорм міститься коензим Q10. Чи не приносить він шкоди ротовій порожнині?

Коензим Q10 активізує вироблення енергії у клітинах, а це призводить до відновлення слизової оболонки ясен.

Дякуємо Назару за поради! Будьте здорові!

Якщо бажаєте дізнатися про інші міфи #начистоту, залишайте запитання на нашій сторінці у фейсбуці.