Українки — найгарніші у світі. І вони завжди хочуть виглядати ще краще. Мабуть, за це нас і люблять. Отож ми попросили візажиста Аліну Петренко розвіяти чи підтвердити міфи про декоративну косметику. Дізнаємося #начистоту про неї? Міф 1. Косметику на ніч потрібно змивати.

Косметику важливо змивати на ніч. Адже шкірі слід відпочивати.

Міф 2. При акне краще не наносити декоративну косметику.

Я вважаю, що проблемну шкіру потрібно лікувати. Декоративна косметика може приховати недоліки, але шкіра має бути здоровою.

Міф 3. Краще не наносити тональний крем та іншу косметику пальцями рук.

У роботі візажиста, звичайно, не бажано наносити косметику клієнтці за допомогою пальців. Проте вдома ви можете наносити як вам зручно: головне, щоб руки були чистими, а також важливо заздалегідь очистити обличчя тоніком чи міцелярною водою.

Міф 4. Водостійка косметика гірше впливає на шкіру.

Не можу сказати.Така косметика тримається стійкіше, але я б не радила використовувати її для щоденного макіяжу. Водостійку туш ввечері важче змивати. Проте якщо дотримуватися правил щодо змивання косметики — плавні рухи, не терти обличчя і очі якомога швидше, то проблем не має бути:)

Міф 5. У клік-палочках для зняття макіяжу «Манорм» використовується екстракт алое та вітамін Е. Вони добре впливають на шкіру повік та під очима.

Це правда. Алое зволожує і заспокоює шкіру, а вітамін Е покращує ріст вій.

Дякуємо Аліні. Будьте гарні та здорові! Якщо бажаєте дізнатися щось #начистоту у провідних стоматологів, педіатрів та косметологів, пишіть свої запитання на нашій сторінці у фейсбуці.